Alüminyum Folyo | Küresel Plastik

Alüminyum Folyo

Yiyeceklerinizi korumanın, saklamanın ve taşımanın en pratik yöntemi…

Alüminyum folyo, yiyeceklerinizi, yağların okside olmasına ve küflenmesine sebep olan ışık, oksijen, nem ve diğer dış etkenlerden koruyarak tazeliklerini daha uzun süre muhafaza etmenize yardımcı olur. Koku ve aroma, nem ve bakterilere karşı hijyen sağlar. Gıda ve ecza endüstrisinde yoğun olarak kullanılan Alüminyum Folyo, içecekler ve süt ürünleri başta olmak üzere, uzun ömürlü ambalajlar hazırlamak için kullanılır. 

 

 

Ev mutfaklarının yanı sıra oteller, okullar, yurtlar ve hastaneler gibi ticari ve geniş hacimli mutfaklarda da işlerinizi kolaylaştıran Alüminyum Folyoları, yiyeceklerin paketlenmesinde, saklanmasında ve taşınmasında kullanabilirsiniz. Alüminyum Folyo ile sandviç, kek veya böreklerinizi sarabilir, tencerelerin üzerini örtebilir, dolapta veya derin dondurucuda saklamak üzere etlerinizi, sebze ve meyveleri sarabilirsiniz.

Su buharını geçirme oranı en düşük malzeme olan Alüminyum Folyolar ile yiyecekleri buzdolabında ve dondurucuda; tat, koku ve aromalarının birbiriyle karışmadan saklayabilirsiniz. Su buharını geçirme oranı düşük olduğu için gıdaların doğal sıvılarını muhafaza etmelerini sağlar. Uzun süreli dondurma ve saklama işlemlerinizde Alüminyum Folyoyu güvenle kullanabilirsiniz. 

30 cm ve 45 cm olmak üzere iki farklı genişlik seçeneğine sahip olan Alüminyum Folyoları,  restoranlar, pastaneler, fastfood işletmeleri, catering firmaları ve büfeler gibi geniş hacimli mutfaklarda kullanmak üzere ihtiyaçlarınız ve kullanım alanınız doğrultusunda farklı kalınlıklarda ve metrajlarda üretiyoruz.

 

30 cm Alüminyum Folyo

0,50 kg 120 gr masura ağırlığı

0,80 kg 120 gr masura ağırlığı

1,00 kg 120 gr masura ağırlığı

Koli içi miktar: 20 adet

45 cm Alüminyum Folyo

0,70 kg 180 gr masura ağırlığı

0,80 kg 180 gr masura ağırlığı

1,00 kg 180 gr masura ağırlığı

Koli içi miktar: 20 adet
SİPARİŞ VER

Sitemap XML