Palet Streç Film | Küresel Plastik

Palet Streç Film

EL TİPİ STREÇ FİLM

El Tipi Streç Filmler, El ile manuel yapılan ambalajlama işleminde kullanılır ve ürünleri sıcak, soğuk, yağış, toz ve kir gibi dış etkenlerden korur. Dış yüzeyi parlak ve kaygan olan ürün, toz ve kir tutmaz.

Polietilen hammaddelerden üretilen El Tipi Streç Filmler, paletlerin birbirine yapışmasını önler.

Ayrıca saydam, hafif ve ekonomik bir ürün olup, her türlü ürünün paketlenmesinde kullanılabilmektedir.

Esnekliği sayesinde; sivri ve keskin köşelerden etkilenmez, ip veya çembere gereksinim duymaz, şişeli mamullerin ambalajında emniyetli ve ekonomiktir.Şeffaf, beyaz, siyah ve mavi renkleri mevcuttur.

 

 


DİLİMLENMİŞ STREÇ FİLM

Sanayi sektöründe kullanılan Özel Kesim Dilimlenmiş Streç Filmler 5 ,10, 17, 25 cm genişlik ve 150, 200 ve 300 metre uzunluğa sahip olarak makinada ve elde kullanmaya uygun üretilen özel streç film tipidir.

Müşteri talebine göre özel genişlik ve uzunluklarda üretim yapılabilmektedir.

 

 

MAKİNE TİPİ STREÇ FİLM

Makine Tipi Streç Filmler, uygulama olarak ekonomik bir yük sarma ve paketleme yöntemidir. Polietilen hammaddelerden üretilen Makine Tipi Streç Filmler, paletli veya paletsiz ürünlerin ıslanma, tozlanma ve dağılmasına karşı tam koruma sağlar.

Makine Tipi Streç Filmler, otomatik sarma makineleri ile uygulandığında % 300 ‘ e kadar gerdirilebilme özelliği sayesinde oldukça ekonomik bir üründür.

Polietilen hammaddelerden üretilen Makine Tipi Streç Filmler, paletlerin birbirine yapışmasını önler. Ayrıca saydam, hafif ve ekonomik bir ürün olup her türlü hava koşullarına dayanıklıdır. Her türlü ürünün paketlenmesinde kullanılabilmektedir. Esnekliği sayesinde; sivri ve keskin köşelerden etkilenmez, ip veya çembere gereksinim duymaz, şişeli mamullerin ambalajında emniyetli ve ekonomiktir.

 

 

ÖZELLİKLERİ

*Otomatik makinelerle yapılan ambalajlama işleminde kullanılır.

*Eni 50 cm dir.

*Rulo sarım uzunluğu min. 750 mt, max 1500 mtdir.

*Kalınlığı 17-23 microndur.


ÖN GERDİRİLMİŞ STREÇ FİLM

Ön gerdirilmiş streç filmler, optimum sünme seviyelerinde sündürülerek üretildikleri için uygulama sırasında ürünü standart streç filmlere oranla çok daha sıkı sarabilmektedir. Güçlendirilmiş kenarları, yük taşıma kapasitesi ve yırtılmalara karşı dayanıklılığı sayesinde sıradan streç filmlere göre daha güçlüdür. Ön gerdirilmiş streç filmler, darbelere ve düşmelere karşı dirençli olup gerdirilmeye gerek duyulmadığı için daha az enerji harcanır.


SİPARİŞ VER

Sitemap XML