Çöp Torbası | Küresel Plastik

Çöp Torbası

Yaşanabilir bir çevre için…

Dayanıklı, sızdırmaz ve yırtılmaz özelliklerde ürettiğimiz çöp torbaları, atık yönetiminde çeşitli kullanım alanları için ve farklı ihtiyaçlara çözüm getirir.

Çöp torbalarımızı; endüstriyel kullanım ya da tüketici kullanımı sonrası, %100 geri dönüştürülebilir plastikten TSE EN 13592 Standartlarına uygun olarak, doğada bakterilerin yiyerek yok edebileceği malzemelerden üretiyoruz.

 

Standart Çöp Torbası

Ev ve odaların yanı sıra otel, işyeri, restoran ve apartmanlar gibi geniş hacimli mekanlarda da kullanabileceğiniz çöp torbalarının Küçük, Orta, Büyük, Battal ve Jumbo boy seçenekleri vardır. Evinizde veya işyerinizde her türlü atık toplama işlemleriniz için çöp torbalarımızı kullanabilirsiniz.

 

Doğada çözünür çöp torbalarımız çözünebilir plastiklerden üretilir. Bakteriler ve doğadaki diğer mikroorganizmalar tarafından çözünebilen çözünebilir plastikler sayesinde, doğada çözünür çöp torbaları, açık havada ömürlerini tamamladıktan sonra karbondioksit ve suya dönüşürler. Atık yönetimine çevreci bir çözüm sunan doğada çözünür çöp torbalarında farklı boy ve aroma seçenekleri bulunur.

Ağır ve hacimli endüstriyel atıklar için çözüm getirmek amacıyla ürettiğimiz Ekstra Dayanıklı Çöp Torbalarını; kalabalık davetlerden ev atığına ve bahçe temizliğinden inşaat atığına kadar tüm çöpler için kullanabilirsiniz. Ekstra dayanıklı çöp torbalarında da farklı boy seçenekleri vardır.

Banyo ve tuvaletler için özel olarak geliştirildiğimiz Çöp Torbaları, banyo tipi çöp kovalarının ebatlarına uygundur. Evler, oteller ve fabrikalar gibi farklı hacimlerdeki alanların kullanım amacına ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak farklı ebatlarda, dayanıklı ve ekonomik çöp poşeti üretiyoruz.

 

Büzgülü Çöp Torbası

Büzgülü çöp torbalarımız, emniyet şeridi sayesinde kolaylıkla bağlanarak çöplerin dağılmasını ve ellerinizin kirlenmesini önler. Rahatlıkla taşıyabileceğiniz hijyenik ve geri dönüştürülebilir büzgülü çöp torbalarını Limon, Çilek ve Lavanta kokulu olarak ve farklı boylarda tercih edebilirsiniz. Kokulu ve Büzgülü Çöp torbası modellerimiz evde kullanım için tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir.

 

Etiketler: Çöp Torbası, Çöp Torbası Sipariş, Çöp Torba İmalatı

SİPARİŞ VER

Sitemap XML