Shrink Film | Küresel Plastik

Shrink Film

PVC VE POLYOLEFIN ( POF ) SHRİNK FİLM

Gıda ve gıda dışı ürünlerin tekli veya gruplar halinde paketlenmesi için ürettiğimiz shrink filmlerin, Polyolefin (POF) ve PVC shrink film olmak üzere iki çeşidi bulunur. POF shrink film 1.332 -1.200 - 1.060 metre ebadında ve 15-17-19 mikron kalınlığındadır. PVC shrink filmler farklı ebatlarda üretilebilir ve kalınlıkları 15-30 mikron arasında değişir.

PVC SHRİNK FİLM

Polyolefin (POF) ve PVC Shrink ambalaj filmleri, gıda dahil her türlü ürünün ambalajlanmasında kullanılmaktadır. Ürünlerinizi toz ve nemden koruduğu gibi hoş bir parlaklık sağlar, raf ömrünü uzatır. Tüm manuel, yarı otomatik ve tam otomatik ambalaj makinalarında sorunsuz çalışır. Yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Shrink ambalaj filmlerimizin gıda sertifikaları mevcuttur.

Polyolefin Shrink Film (POF) çok geniş bir kullanım alanına sahip olan her türlü ürünün paketlenmesinde sıkça tercih edilen termoplastik bir ambalaj malzemesidir. Gıda paketlemesinde kullanım için FDA onayı bulunmaktadır. Çok güçlü yapısı ile tam otomatik shrink makinesi uygulamalarında büyük uyum gösterdiği için, yüksek kapasiteli işletmelerin paketleme ihtiyacını karşılamada kullanılır.

Özellikle manuel ve tam otomatik Shrinkleme Makineleri ile diğer otomatik makinelerin çoğuna mükemmel adaptasyon sağlar. Hızlı çalışma temposuna uyumlu, güçlü kaynak ve Shrink performansı gösterir. Shrink film, düşük yoğunluklu olması (0,92 gr/cm3) nedeniyle aynı ağırlıktaki PVC Shrink Film (1,38 gr/cm3) rulosuna göre daha uzun metrajlıdır. Bu sayede bobin değiştirmek için daha az zaman kullanımı sağlar.


Polyolefin Shrink Film, yeni nesil bir ambalaj filmidir. Mükemmel sarma ve Shrink performansına ilave olarak, esnek yapısı ile sardığı ürünün raf performansını artırır. Shrink film, üstün parlaklık ve şeffaflık özelliği ile ürüne şıklık ve albeni kazandırır. Shrink film her türlü gıda maddesinde doğrudan temas ederek uygulanabilmesi ile insan sağlığına olumsuz etki yapmayan bir özelliğe sahiptir.


POLYOLEFİN ( POF ) SHRİNK FİLM

Etiketler: Shrink Film, Polyolefin Film


SİPARİŞ VER

Sitemap XML